Про компанію

Компанія "Perfect Clean" заснована в 2006 році в Києві. Видом діяльності її є виїзна хімчистка килимів, килимових покриттів, ковроліну, м'яких меблів: як з тканини так і з шкіри, диванів, крісел, матраців а також салону автомобіля будь-якого виду матеріалів і тяжкості забруднення.

Запорука успішної роботи залежить від наступних принципів: якісні хімічні засоби, якість виконання робіт і якісна техніка. Все це в сукупності може Вам дати 100% гарантію на результат.

  1. Спеціальні якісні хімічні засоби.
    Тільки якісні хімічні засоби можуть дати гарантію на результат. Виробники: Prochem, Chempec, McCalla Company і Karcher встигли себе зарекомендувати по всьому світу. Людям-алергікам, сім'ям з маленькими дітками і тим, у кого є в будинку домашні тварини не варто боятися викликаючи хімчистку додому Perfect Clean, так як на ці засоби у них є сертифікати якості на продукцію, підписані в МОЗ України.
  2. Якість виконання.
    Всім відомо, що правильно підібрані професіонали - це основний фактор в успіху роботи. Всі фахівці компанії пройшли спеціальні курси і навчання по даному виду діяльності як в Україні так і в зарубіжних країнах і мають досвід більше 10-ти років.
  3. Якісна техніка.
    Наша виїзна хімчистка користується обладнанням лише тих компаній, які вже встигли зарекомендувати себе на всесвітньому ринку - а це Karcher, Numatic, Mixon, Edic. Роки практики дійсно показали, на що воно здатне і довели, що у них рівних немає.